CENTRUM RECYKLINGU - SKUP AUT - CZĘŚCI UŻYWANE TEL. 500 480 500

Utylizacja DokumentówUtylizacja Dokumentów

Aga-Met świadczy profesjonalne usługi w zakresie niszczenia wszelkich dokumentów. Cały proces niszczenia przeprowadzamy z zachowaniem wszystkich procedur, absolutnej dyskrecji oraz dbałości o środowisko naturalne. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, współpracowaliśmy z wieloma firmami i mamy za sobą realizację wielu zamówień.

Proces niszczenia dokumentów:

  • ustalenie rodzaju niszczonych dokumentów
  • ustalenie odpowiednich worków, pojemników
  • wystawienie protokołu ze zniszczenia
  • zabezpieczony transport dokumentów lub obsługa niszczenia dokumentów w siedzibie Klienta
  • gwarancja rzetelnego wykonania.

Dajemy gwarancję, że wszystko przebiegnie sprawnie, terminowo i z uwzględnieniem pełnej dyskrecji. Dodatkowo możesz nam zlecić każdą usługę, którą możemy dla Ciebie wykonać jako punkt autozłomu, czyli demontaż, pełną kasację pojazdów czy też złomowanie aut. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

Z łatwością zrealizujemy złomowanie samochodów firmowych. Nasz szrot zapewnia pełną uczciwość i wszystkie dokumenty. W swojej pracy kierujemy się wysoką jakością świadczonych usług, dbamy o przestrzeganie ustaw/przepisów. Cenimy czas naszych klientów. Nie boimy się dużych zleceń, realizowaliśmy złomowanie aut specjalistycznych (np. wozów strażackich) oraz niszczenie całkowitej dokumentacji dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do naszego biura w Nowym Dworze Mazowieckim k. Warszawy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PUNKTEM AUTOZŁOMU, A MY WYCENIMY I PROFESJONALNIE ZNISZCZYMY KAŻDY DOKUMENT! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel.
22 775 24 34
kom.
500 480 500
biuro@aga-met.pl

Mapa dojazdu

Kliknij aby zobaczyć
jak do nas dojechać
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2

Allegro.pl
Zobacz nasze aukcje
ALLEGRO.PL

www_aga-met_pl

Zapytanie
Wypełnij formularz zapytania
Skup aut-Części używane
Recykling-Utylizacja RTV/AGD